ירין כחל 1/10/2016

קריאטיבי אחד על אחד- אליאור הלוס

היי אליאור, ספר לנו על עצמך:

היי, אני אליאור, בן 29. גדלתי במודיעין, אני תל אביבי לשעבר ובשנתיים האחרונות מתגורר בלוס אנג'לס. אני מעצב ווב ומובייל עם פינה חמה בלב לפרינט ומיתוג. 

לתחום העיצוב הגרפי נכנסתי כבר בגיל 16. ישבתי שעות על גבי שעות ללמד את עצמי פוטושופ והתחלתי לעשות עבודות עיצוב לכל מי שרק מצאתי. כמה שנים טובות לאחר שהתחום הזה הוא בעצם האהבה הגדולה שלי, החלטתי ללמוד אותו לעומק ובאופן מקצועי. 

ב3 וחצי השנים האחרונות אני עובד בתור פרילאנסר ומתעסק בעיקר בעיצוב לווב ולמובייל, עם נגיעה במיתוג ופרינט מדי פעם. יש לי אהבה גדולה לכל עיצוב שמתרחש על המסך ואני אפילו חוטא מדי פעם בללכלך את הידיים עם קצת שורות קוד. לאחר שהבנתי שעיצוב חווית משתמש זה תחום שאני מאוד אוהב, החלטתי להתמקצע ולהתמקד על התחום, ובעצם בשנה וחצי הארחונות אני לומד עיצוב UX בסנטה מוניקה קולג' בקליפורניה, אחד הקולג'ים המובילים והחדשניים ביותר בתחום.

איך אתה משיג השראה וקריאטיביות?

תהליך "איסוף" ההשראה אצלי מתחיל בעצם ברגע שאני פותח את העיניים בבוקר. כמו שאנשים אחרים בודקים את הפייסבוק על הבוקר- אני פותח את האפליקציה של ביהאנס ושל דריבל ועוקב אחרי הפרוייקטים שהמעצבים המובילים בתחום עובדים עליהם. לשמחתי, קליפורניה נמצאת בחוד החנית של כל תחום עיצוב חווית המשתמש, ואף פעם לא חסרים כאן כנסים ומפגשים ללכת אליהם, וזה משהו שאני מקפיד לעשות לפחות פעם בחודשיים. אין דבר כזה יותר מדי נטוורקינג, וזה גם פריט מאוד חשוב בחיי הפרילאנסר, שאת רוב עבודותו הוא מבצע לבד.

מהו החלק שאתה הכי אוהב בעבודה שלך?

זוהי שאלה קשה. אני יכול להגיד שאני אוהב את התחום הזה עם כל היתרונות והחסרונות שלו. אני יכול לסיים יום עבודה של 15 שעות אחרי ישיבה ממושכת מול מסך, עם כאבי עיניים וכאבי גב אבל עם תחושת סיפוק שאני לא מקבל באף מקום אחר. לדעתי החלק הכי טוב בעבודה מגיע בסוף פרוייקט. לראות שבועות וחודשים של עבודה מתנקזים לרגע אחד ובעצם מתעוררים לחיים ברגע השקת הפרוייקט- זוהי תחושה שקשה להתעלות עליה.

כמה מילים לסיום?

אני מעריץ של התמדה וכוח רצון. אחד המשפטים שמלווים אותי תמיד במחשבה הוא- "אין דבר כזה כשלון, אתה נכשל ברגע שהחלטת להפסיק לנסות." בתחום שמתקדם כל כך מהר, אנחנו חייבים להעז לפרוץ את הגבולות של עצמנו ולצאת מאיזורי הנוחות שלנו. רק ככה מתפתחים, וזה נכון לכל תחומי החיים, לא רק לעיצוב.

 

האתר של אליאור

www.eliorhelos.com

קריאטיבי אחד על אחד- אליאור הלוס
קריאטיבי אחד על אחד- אליאור הלוס
קריאטיבי אחד על אחד- אליאור הלוס

הדיווח נשלח בהצלחה
הדיווח לא נשלח בהצלחה, אנא נסה שנית
אנא רשום תגובה...
האם ברצונך לבצע את פעולה
המשך
בטל
האם ברצונך להמשיך בפעולה?
אישור
ביטול