Creatives Team 15/7/2014

קריאטיבי אחד על אחד - נדב פרץ, OutstandingTravel

קריאטיבי אחד על אחד - נדב פרץ, OutstandingTravel
מייסד החברה - נדב פרץ, צילום ערן לוי

היי נדב, ספר לנו עליך:

נולדתי בטבריה ובגיל 16 עברתי עם המשפחה לניו יורק במסגרת שליחות של ההורים מטעם הסוכנות היהודית. באותן השנים הייתי פעיל מאוד במספר ארגונים יהודיים והסברתיים של ישראל בצפון אמריקה. בגיל 20 חזרתי ארצה והתגייסתי למדור ארגונים יהודיים של חטיבת דובר צה''ל האמון על הקשר בין צה"ל לבין הפדרציות היהודיות ברחבי העולם. מיד לאחר השירות הצבאי חזרתי שוב לניו יורק, הפעם לשליחות שלי מטעם משרד החוץ. בניו יורק שימשתי כקצין הסברה בקונסוליה וכן כקצין עיתונות במשלחת ישראל לאו''ם. 

 

לאחר כשנתיים וחצי בניו יורק חזרתי לישראל והתחלתי את הלימודים האקדמיים במרכז הבינתחומי הרצליה במקביל עבדתי בחברת "בנאור תקשורת" כמנהל פרויקטים מיוחדים ולקחתי חלק פעיל בתכנון וניהול מספר אירועים בינלאומיים גדולים: אירוע מבשלים לשלום של מרכז פרס לשלום ו"Naked Sea" – צילום העירום של הצלם הנודע ספנסר טוניק בים המלח ועוד...

כמו כן שימשתי כנציג במשלחות הסברה לארה''ב של משרדי ממשלה שונים על מנת להציג את הגוונים השונים של ישראל. 
 

 

 


ביקור של התיירים הגאים בישראל עושה פלאים והמון טוב למדינת ישראל. חוץ מהערך הכללי של ביקורם בארץ מדובר בהסברה מעולה למדינת ישראל. הדרך הטובה והאפקטיבית ביותר להציג את ישראל זה דרך ביקור בה.


 

 

 

ספר לנו על OUTstanding Travel:

OUTstanding Travel היא חברת תיירות המתמחה בתיירות נכנסת של הקהילה הגאה לישראל וכוללת מתן שירותים מגוונים ללקוחותיה, מרגע נחיתתם בארץ ועד יציאתם ממנה: איסוף VIP משדה התעופה, לינה במלונות בוטיק, טיולים מפנקים ברחבי הארץ ברמה הגבוהה ביותר (לדוג': טיפולי ספא בים המלח, טיולי טעימות ביקבים בגליל, אירוח בחוויה קסומה במדבר), סדנאות יוגה ותזונה, סיורים במוקדי תיירות ראשיים, הפקות פרטיות (לדוג': הצעות נישואין, חגיגות יום הולדת) וכמובן בילויים במגוון מסעדות, ברים ומועדונים מהמובילים בישראל.


קהל היעד של החברה הינם תיירים מהקהילה ההומו-לסבית, ברמה סוציו-אקונומית גבוהה, אשר מגיעים לישראל במטרה לחוות את המגוון הרחב של הבילויים בה ושיודעים להעריך ולדרוש אירוח ואיכות ברמה בינלאומית.

קריאטיבי אחד על אחד - נדב פרץ, OutstandingTravel
צילום ערן לוי

האם הפעילות ממנפת את ההסברה הישראלית בעולם?

הביקור של התיירים הגאים בישראל עושה פלאים והמון טוב למדינת ישראל. חוץ מהערך הכללי של ביקורם בארץ מדובר בהסברה מעולה למדינת ישראל. הדרך הטובה והאפקטיבית ביותר להציג את ישראל זה דרך ביקור בה. תייר גאה שמגיע לישראל הופך לשגריר הכי טוב שלנו.

 

בניגוד לדרך בה ישראל מוצגת בדיווחים בערוצי החדשות ברחבי העולם, שלא עושים חשק להגיע לישראל, ביקור בארץ בו רואים את כל מה שיש לישראל להציע הופך אותם אוטומטית לשגרירים אוהדים. לי אישית זה עושה טוב לראות אנשים מגיעים ונהנים מהעיר, ממזג האוויר, מחוף הים ומהבחורים הישראלים. התיירים הגאים מופתעים מאוד מהפתיחות ומהקבלה של החברה הישראלית בעיקר בתל אביב.

 

רבים מהתיירים הגאים מגיעים לישראל עם מעט חששות אך כל זה נעלם כבר ביום הראשון שלהם בארץ. בזמן ביקורם בישראל הם מעלים תמונות וסטטוסים למדיה החברתית וכבר שם מציינים שהם נהנים ומופתעים לטובה מהביקור שלהם בישראל. ברוב המקרים הם חוזרים לביקורים נוספים בישראל ומביאים עימם חברים נוספים.

קריאטיבי אחד על אחד - נדב פרץ, OutstandingTravel
מייסד החברה- נדב פרץ, צילום ערן לוי

מהן פעולות השיווק העיקריות?

אנו בחברת OUTstanding Travel פועלים בשני מישורים:B2B אשר פועלת ישירות עם סוכני התיירות ברחבי העולם אשר משווקים את המוצרים שלנו וגם B2C בה אנו פועלים ישירות מול התייר וזאת על ידי המדיה החברתית, פרסום במגזינים, שיתופי פעולה עם מועדונים גאים ברחבי העולם ומשפיענים שונים בקהילות הגאות ברחבי העולם.
 


 

 

מהי המדינה ממנה מגיעים מספר התיירים הגאים הרב ביותר?

מניסיוני, גרמניה היא המדינה ממנה מגיעים מספר רב ביותר של תיירים גאים. לאחר מכן יש את ספרד, צרפת, ארה''ב ואנגליה.

קריאטיבי אחד על אחד - נדב פרץ, OutstandingTravel
צילום ערן לוי

5 טיפים ליזם המתחיל:


1.    יצירתיות
2.    ראש גדול
3.    לקיחת סיכונים
4.    לחתום בצורה מסודרת על חוזים
5.    להכין תכנית עסקית מסודרת אך עם גמישות מחשבתית

 

 


הדיווח נשלח בהצלחה
הדיווח לא נשלח בהצלחה, אנא נסה שנית
אנא רשום תגובה...
האם ברצונך לבצע את פעולה
המשך
בטל
האם ברצונך להמשיך בפעולה?
אישור
ביטול