ג'ון ברייס 26/11/2014

10 הטיפים למקדם אתרים המתחיל

10 הטיפים למקדם אתרים המתחיל

הדירוג במנועי החיפוש השונים נעשה באופן אוטומטי על ידי אלגוריתמים, אשר קובעים את מיקומו של האתר בדפי התוצאות. אותה פעולה אוטומטית מחושבת לפי מספר פרמטרים שנקבעו מראש ומידי כמה חודשים אף זוכים לרענון ולחשיבה מחודשת, וכוללים בין היתר התייחסות לאיכות האתר והתכנים שבו, הנגישות שלו לגולשים ולמנועי החיפוש, התנועה ופעילות הגולשים המתרחשת שהם נמצאים בו, אתרים שונים שמצביעים עליו ועוד.


פעולת הקידום היא הכרחית עבור כל אתר שמבקש להגדיל את החשיפה ולייצר פניות של לקוחות פוטנציאליים ולקוחות קיימים, וללא ספק זהו הערוץ הכי אפקטיבי ביותר לשיווק ולפרסום אתרים ועסקים.

10 הטיפים למקדם אתרים המתחיל

גם ענקית החיפוש הגדולה בעולם - גוגל, תומכת בתהליך ומציינת במסגרת ההנחיות לבעלי האתרים, למה חשוב לבצע קידום אתרים בשלבים מוקדמים ככל שאפשר, מהו הזמן בו כדאי לשכור שירותים מהסוג הזה, ומהן ההשלכות השליליות העלולות להתעורר כשבוחרים חברת קידום אתרים לא מקצועית.


זהו אחד התחומים הבולטים בתעשיית האינטרנט בארץ ובעולם כולו, ואנו עדים לצמיחה הגבוהה בקרב בעלי עסקים קטנים וגדולים, ארגונים וחברות, להשיג עובדים מקצועיים ונותני שירות, וכתוצאה מכך להפיכת הנושא לאחד המקצועות המבוקשים שיש, הנותן גם מענה לאלו שמעוניינים לרכוש מקצוע חדש ו/או לעשות הסבה מקצועית ולהיות שכירים או עצמאיים. בין התפקידים הבולטים בשוק תמצאו את מנהלי תחום אינטרנט, מנהלי שיווק דיגיטלי, מנהלי אתר אינטרנט, מנהלי מרקום, מנהלי הזמנות מקוונות ועוד.

 

10 טיפים קטנים אבל חשובים לקידום אתר
ריכזנו עבורכם מספר טיפים (על קצה המזלג...)


  1. השקיעו בתגיות ה- Title וה- Description שיהיו ייחודיות ושיווקיות
  2. הימנעו משכפול תכנים
  3. הימנעו משימוש מוגזם במילות המפתח
  4. צרו תכנים איכותיים, בעלי ערך מוסף לגולש
  5. וודאו את זמן טעינת האתר
  6. הרבו בפעילות חברתית לטובת הגדלת התנועה לאתר
  7. התחברו לכלים עבור מנהלי האתרים של גוגל כדי להתעדכן באופן שוטף במידע הקיים לגבי האתר
  8. לא מומלץ לערב מספר שפות שונות באתר אחד
  9. דאגו לאחסון מקומי בהתאם לקהל היעד
  10. וודאו שהאתר מותאם לכל הדפדפנים וכמובן גם למובייל


לסיכום: קידום אתרים הפך להיות נחלתו של הכלל מרגע שפרץ, הוא דינאמי ובעל השפעה בתעשיית האינטרנט. הוא אינו דורש ידע קודם, וכל אחד יכול להיות מקדם אתרים. זכרו שחשוב לבדוק היטב אצל מי מבצעים קידום אתרים ואף לשקול אולי לבצע זאת בעצמכם.

 


מעוניינים ללמוד ולהשתלב בתחום קידום אתרים?

 

 

 


הדיווח נשלח בהצלחה
הדיווח לא נשלח בהצלחה, אנא נסה שנית
אנא רשום תגובה...
האם ברצונך לבצע את פעולה
המשך
בטל
האם ברצונך להמשיך בפעולה?
אישור
ביטול