Creatives Team 10/2/2014

כנס UX SALON 2014

כנס UX SALON 2014
ux salon

UX סלון

 

הצטרפו לאירוע ייחודי והזדמנות חד פעמית ללמוד מהענקים בתחום, מקצוענים שלרוב ניתן לשמוע רק בכנסים מעבר לים. 

 

UX סלוון היא קבוצה המוקדשת להתמקצעות בתחום עיצוב חווית משתמש. המטרה של UX סלון היא לעדכן אודות התפתחויות וטרנדים בתחום, ללמד כלים פרקטיים לעבודה, לעורר שיחה ולתת השראה לעשייה היומיומית.


הרעיון מאחורי מפגש UX סלון 2014 הוא ליצור אירוע איכותי בניחוח של חו"ל בתחום ה-UX.
אבי איצקוביץ, יוזם הכנס מעצב ומומחה חווית משתמש, מרצה לעיתים קרובות בכנסים ברחבי העולם. במסגרת כנסים אלו נחשף להרצאות איכותיות ומרצים מרתקים אותם בחר לאגד למפגש מקצועי של הרצאות וסדנאות.

 


הקונספט ב-UX סלון 2014 אינו רק להעביר הרצאה, אלא לתת לכל הרצאה ערך מוסף. משך כל הרצאה יהיה כ-40 דקות, ולאחריה המרצה יוזמן "להיכנס לסלון" ולדבר עם המנחים והקהל בגובה העיניים. את "הסלון" ינחו מנחים שונים כאשר המטרה היא ליצור בחלק זה דיאלוג אישי יותר עם המרצה, ממש כפי שקורה כשאנחנו מארחים חברים בסלון האישי שלנו.  

 

 

למי מיועד האירוע?

האירוע מיועד לאנשים וחברות המעוניינים להעשיר את הידע שלהם בעיצוב חווית משתמש:


  • מעצבי חווית משתמש
  • מנהלי מוצר
  • מעצבי אינטראקטיב
  • מעצבים גרפיים
  • סטודנטים
  • סטארטאפים
  • אנשי טכנולוגיה
  • וכל מי שאוהב עיצוב וחווית משתמש.

 

איך מעצבים ממשקים ומוצרים דיגיטליים עם אופי, אישיות וסיפור?  
מהם המצבים השונים של  Engagement ובאילו מנגנונים ניתן להשתמש כדי ליצור אותם? כיצד משלבים בין עיצוב חווית לקוח לעיצוב חווית משתמש? כיצד אתנוגרפיה יכולה לעזור לחוויית המשתמש? מה גורם לשיחה להיות מרתקת ואיך מייצרים שיחה כזו עם הלקוח שלנו? מה הקשר בין ממשקים לבני הזוג שלנו? האם אימא שלכם היא ארכיטקטית מידע...? ומהם עקרונות ה"עיצוב האוניברסאלי"?
 
אלו הן חלק מהשאלות בהן יעסוק בכנס.
 

 

 

 

 

המרצים:

 

ג'סי ג'יימס גרט | Adaptive Path

ג'סי ג'יימס גרט מומחה בעל הכרה עולמית בתחום עיצוב ממשק משתמש וארכיטקטורת מידע משנת 1995, ממייסדי חברת הייעוץ Adaptive Path, חברת ייעוץ מובילה בתחום ה-UX.
ספרו, "The Elements of User Experience", אחד הספרים הראשונים בנושא חווית משתמש, נחשב ספר חובה עד היום.
 
ג'סי פיתח שיטות עבודה וכלים רבים לעיצוב חווית משתמש, כתב מאמרים רבים שתורגמו למעל לתריסר שפות, המציא את המונח AJAX וזכה בפרס המגזין היוקרתי Wired. הוא נכלל ברשימת 50 האנשים החשובים ביותר באינטרנט על ידי  PCMagazine, ברשימת 100 האנשים המשפיעים ביותר בתחום ה-IT על ידי מגזין eWeek ואף הופיע ברשימת 100 מנהיגי תעשיית הטכנולוגיה המובילים על ידי SD Times. כיום הוא מרצה מבוקש ביותר בתחום עיצוב המוצר, חווית משתמש וחדשנות.
 
הרצאתו "Design for Engagement" תעסוק בשיטות לעיצוב עבור מגוון מצבי Engagement.
כיום, עיצוב מוצרים ושירותים כולל יצירת חוויות המשלבות בין מדיות ופלטפורמות, ו-Engagement מגיע בצורות רבות. ג'סי ייבחן דרכים בהן מעצבים יכולים למקסם את אלמנט ה-Engagement בעבודה שלהם.
לא לפספס!

כנס UX SALON 2014
ג'סי ג'יימס גרט
ראיון קצר עם ג'סי ג'יימס גרט

אהרון וולטר  | Lead UX/MailChimp

אהרון וולטר מנהל מחלקת חווית משתמש ב-MailChimp, ממובילי המגמה ליצירת מוצרים דיגיטליים ואתרים בעלי אופי ואישיות.


במשך קרוב לעשור לימד עיצוב במכללות בארה"ב ובאירופה, ייעץ לבית הלבן, למחלקת המדינה האמריקנית, ולעשרות סטארטאפים וקרנות הון סיכון. כיום הוא מרצה מבוקש בכנסים ברחבי העולם.

אהרון וולטר

אהרון יעביר סדנה הנקראת "Emotional Design".
בסדנה יציג את תהליך ה"עיצוב הרגשי" ואת היתרונות העסקיים של הגישה. הוא יביא דוגמאות למותגים המשתמשים בעיצוב רגשי כדי לגרום למוצרים שלהם להרגיש אנושיים ולהתחבר ללב המשתמש. בסדנה הוא ילמד כיצד מעצבים פרסונה המייצגת את אישיות המותג והמוצר. כל אחד מהמשתתפים יקבל הזדמנות לעצב את קול המותג שלו. זוהי הזדמנות חד פעמית לחוות את תהליך העבודה של "עיצוב רגשי" עם אחד המקצוענים הגדולים ביותר בעולם בתחום.
 
לפרטים נוספים על הסדנה >
 
בהרצאתו "Connected UX" יציג שיטות פרקטיות לחיבור בין הצוותים השונים בפרויקט לבין המידע החשוב שנאסף בתהליך התחקיר והאפיון הראשוני. מידע אשר פעמים רבות מידי לא מנוצל כהלכה.

כנס UX SALON 2014
אהרון וולטר

אריק רייס | CEO/FATDUX

אריק רייס בעל ניסיון עשיר בעיצוב שירות ועיצוב מוצר. כיהן כנשיא מכון ארכיטקטורת המידע משך שתי קדנציות וכפרופסור לשימושיות ועיצוב בבית הספר למנהל עסקים IE במדריד, ספרד.
 
כיום, אריק הוא מנכ"ל קבוצת FatDUX בקופנהגן דנמרק, חברה בינלאומית לעיצוב חווית משתמש הנפרשת על פני מעל לתריסר ערים ברחבי העולם. כתב ספרים רבים, בניהם רב-המכר "Usable Usability" העוסק בנושא חווית משתמש. בזמנו הפנוי הוא אחד האספנים המובילים של כרטיסי חניה משנות המאה ה-20.

אריק רייס

אריק יעביר סדנה הנקראת "The Elements of Service Design".
תחום עיצוב שירות ("Service Design") משלב אלמנטים ממספר דיסציפלינות: עיצוב חוויית משתמש, עיצוב אינטראקציה וניהול איכות. הסדנה תציג אלמנטים מרכזיים מכל תחום ותדגים כיצד הם פועלים יחד בכדי להעלות את שביעות רצון הלקוחות, להגדיל המרות (conversions) ולשפר נקודות מפגש לאורך המסע של הלקוח. זוהי סדנת עבודה המיועדת לכל מי שרוצה להרחיב את ארגז הכלים שלו בתחום העיצוב וחווית המשתמש.

לפרטים נוספים על הסדנה>

 
הרצאתו, "Your Mother is an Information Architect", תעסוק בארכיטקטורת מידע.
הגדרת היחסים בין אובייקטים פיזיים או אינפורמטיביים, היא אחת מאבני התווך בעיצוב חוויית המשתמש. עם זאת, יותר ויותר אנשים מניחים כי ארכיטקט מידע חייב להיות בעל רקע בלימודי מידענות, ספרנות או בעל השכלה מקצועית כלשהי. הגיע הזמן להרוג את המיתוס הזה!

כנס UX SALON 2014
אריק רייס

מה בתכנון?

6 באפריל – כנס  UX Salon 2014
9:00-18:00 – יום שלם גדוש בהרצאות מקצועיות.
מיקום: מוזיאון ארץ ישראל, ת"א.
 


7 באפריל – סדנאות
9:00-17:00 סדנת "Emotional Design" בהנחיית אהרון וולטר.
9:00-17:00 סדנת "Service Design" בהנחיית אריק רייס.
מיקום: כפר המכבייה, רמת גן.

 

ההשתתפות בכנס ו/או בסדנאות כוללת ארוחת צהריים מפנקת, כיבוד ושתייה חמה.

כל המפגשים יתקיימו בשפה האנגלית.

כנס UX SALON 2014
אג'ינדה

כיצד נרשמים?

מכירת כרטיסים מוקדמת במחיר מוזל עד סוף פברואר 2014

לפרטים נוספים והרשמה >>

 

לעדכונים שוטפים הצטרפו לקבוצת הפייסבוק של ux salon >


הדיווח נשלח בהצלחה
הדיווח לא נשלח בהצלחה, אנא נסה שנית
אנא רשום תגובה...
האם ברצונך לבצע את פעולה
המשך
בטל
האם ברצונך להמשיך בפעולה?
אישור
ביטול